Loading ...

Limitsiz Up/Down Hizmeti

Türkiye Lokasyon Sunucularda Sınırları Kaldırdık !

İster sanal sunucu ister fiziksel sunucu limitsiz bir şekilde dilediğiniz gibi dosya indirip yükleyebileceğiniz sunucularımız aktif

Up/Down

Fiyat Tablosu

sanal sunucu
vds
fiyatlandırma
UP/DOWN 1
80
İDEAL
UP/DOWN 2
100
UP/DOWN 3
150

Up/Down VDS Hizmeti

Türkiye'nin en büyük network altyapısına sahip DGN Veri Merkezinde Self katında bulunan paylaşımsız kabinlerimizde barınan sunucularımız ile sizlere Up/Down yapabileceğiniz sunucular sağlıyoruz. Yurtdışı hizmeti almak yerine Yurtiçi tercih ederek daha hızlı bir şekilde Up/Down yapın.

7/24 Online

Destek Hizmeti

Problemlerinizi gidermek amacıyla 7/24 Sunucular takip edilmekte ve 7/24 teknik destek verilmektedir. Teknik problemlerde destek talebi atmanız yeterli olacaktır. Destek talepleri anlık olarak kontrol edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır dosya yükleme paneli mevcut değildir. Up/Down sunucu hizmeti sadece işletim sistemi kurularak teslim edilmektedir. Kolay kullanım paneli olan bir hizmet almak istiyorsanız Dosya Depolama hizmetimize göz atabilir veya iletişime geçebilirsiniz.
Evet yükseltebilirsiniz. Tek yapmanız gereken destek talebi ile ekibimize bu konuyu bildirmeniz. Konuda hangi tür disk istediğinizi lütfen belirtin ( SATA, SAS, SSD). Daha sonra fiyat/ürün listesi tarafınıza iletilecektir.
Evet mevcuttur. Aktif edildikten sonra 3 gün içerisinde geri iade mevcuttur. İadelerde KDV tutarı iade edilmez.
Kullanım hakkı olan paketlerimizde kullanım hakkınız dolduğu takdirde dilerseniz ek kullanım hakkı alabilir veya bir sonraki ödeme tarihine kadar sunucu network hattınız 10 Mbps olarak limitlendirilir. Bu şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.
1 Gbps Limitsiz Hat Mevcuttur. Talep etmeniz durumunda fiyat bilgisi tarafınıza iletilecektir(Paylaşımlı ve Paylaşımsız Olarak). Bu konu hakkında destek talebi atabilir veya iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.